signatura nečitelná

306346. Nakládání sena

popis: Olej na plátně, 35x50 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 12.10.2020 20:02:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč