signatura nečitelná - Na tržišti

Olej na plátně fixováném na kartonu, 75x100 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Nejdelší strana: 105 cm

signatura nečitelná
95130. Na tržišti
Dražba ukončena:14.05.2023 20:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč