signatura nečitelná - Muž z Orientu

Olej na plátně fixováném na kartonu, 26x22 cm Signováno vpravo dole nečitelně Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
80150. Muž z Orientu
Dražba ukončena:26.06.2022 20:35:45
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč