signatura nečitelná - Městské tržiště

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 70x50 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
67540. Městské tržiště
Dražba ukončena:17.10.2021 21:10:05
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 800 Kč