signatura nečitelná

67540. Městské tržiště

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 70x50 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 17.10.2021 21:10:05

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 800 Kč