signatura nečitelná

302727. Městečko

popis: Olej na plátně. 45x35 cm. Signováno vpravo nahoře nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 18.12.2019 20:15:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč