signatura nečitelná

65409. Lovecké zátiší - VELKÝ FORMÁT

popis: Olej na plátně, 85x120 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 19.09.2021 20:09:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč

1 100 Kč 19.09.2021 18:25:13 411
1 000 Kč 07.09.2021 21:47:23 7153