signatura nečitelná

15983. Lidé ve městě

popis: Kombinovaná technika, 20x13 cm, signováno vpravo dole nečitelně, volný list.

Pozn.: Papír poškozen.

dražba ukončena: 14.02.2018 19:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 12.01.2018 15:28:06 831