signatura  nečitelná - Lidé ve městě

Kombinovaná technika, 20x13 cm, signováno vpravo dole nečitelně, volný list.

Pozn.: Papír poškozen.

signatura nečitelná
15983. Lidé ve městě
Dražba ukončena:14.02.2018 19:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 12.01.2018 15:28:06 831