signatura nečitelná

305229. Květiny ve váze

popis: Olej na dřevotřísce, 38x28 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Nerámováno.

dražba ukončena: 16.06.2020 20:05:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč