signatura nečitelná - Kravky u vody - kvalitní dobový rám

Olej na plátně, 45x60 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

signatura nečitelná
128228. Kravky u vody - kvalitní dobový rám
Dražba ukončena:10.11.2024 20:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč