signatura nečitelná - Krajina

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 62 cm

signatura nečitelná
117097. Krajina
Dražba ukončena:09.06.2024 20:51:11
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč