signatura nečitelná

62283. Kostelík

popis: Olej na plátně, 38x50 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám poškozen. Malba poškozena.

dražba ukončena: 28.07.2021 19:10:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

nebylo vydraženo