Olej na kartonu, 36x50 cm. Signováno vpravo dole Vostrovský. Rámováno.
Nejdelší strana: 61 cm
o autorovi: 1906 – 1991
Miloslav Vostrovský – vyučený knihkupec, hudebník, regionální malíř. Působil u vojenské hudby, vedl orchestr. Věnoval se také malířství, studoval soukromě u prof. Andrese a prof. Masáka v Praze. Zachycoval krajinu, především na Čáslavsku a v Železných horách.