signatura nečitelná

62912. Konvolut 6 kreseb

popis: Různé kresebné techniky, od 31x44 cm do 17x20 cm. 3x signováno nečitelně. 5x volné listy, 1x nalepeno na kartonu.

Pozn.: 4x mírně poškozeno, 2x poškozeno.

dražba ukončena: 11.08.2021 22:18:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 11.08.2021 16:58:52 4486