signatura nečitelná - Konvolut 2 prací: Horské krajiny

Oleje na kartonu,14x41 cm a 17x23 cm. Signovány nečitelně. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

signatura nečitelná
307617. Konvolut 2 prací: Horské krajiny
Dražba ukončena:19.02.2021 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 18.02.2021 12:55:06 2430