signatura nečitelná - Konvolut 2 obrazů

Oleje na kartonu, 30x44 cm a 30x35 cm. Signovány vpravo dole nečitelně. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

signatura nečitelná
306664. Konvolut 2 obrazů
Dražba ukončena:21.11.2020 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 18.11.2020 9:52:00 6965