signatura nečitelná - Jezdec podle Fernanda Botera

Olej na plátně, 79x59 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
71808. Jezdec podle Fernanda Botera
Dražba ukončena:27.01.2022 22:09:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:20 000 Kč