signatura nečitelná - Informel

Kombinovaná technika (grafika a malba), 42x40 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Nerámováno.

signatura nečitelná
76862. Informel
Dražba ukončena:01.05.2022 20:38:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč