signatura nečitelná - Hrad

Akvarel, 40x28 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. V papíře místy skvrnky.

signatura nečitelná
71452. Hrad
Dražba ukončena:26.12.2021 20:54:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 20.12.2021 0:11:48 5355
500 Kč 15.12.2021 22:08:38 7230