signatura nečitelná

303671. Horská krajina

popis: Olej na plátně, 40x60 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 18.02.2020 20:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč limit (18.02.2020 17:43:46) 2663