Jindřich Zezula - Dům v podhůří

Akvarel, 27x38 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, pasparta.

o autorovi: 1935 – 2015

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

306919. Dům v podhůří
Dražba ukončena:12.12.2020 20:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč