signatura nečitelná - Dívky v krojích

Akvarel, 40x38 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 45 cm

signatura nečitelná
96153. Dívky v krojích
Dražba ukončena:04.06.2023 21:43:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč