Pastel, 50x40 cm. Signováno vlevo dole Muttich. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.
o autorovi: 1873 – 1924
Studoval na AVU u prof. Pirnera, maloval podobizny, krajiny a orientální motivy, ilustroval časopisy, maloval plakáty, reklamy, pohlednice a divadelní dekorace.