signatura nečitelná - Dívka s květinou

Olej na plátně, 54x40 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 70 cm

signatura nečitelná
78835. Dívka s květinou
Dražba ukončena:29.06.2022 20:13:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč