signatura nečitelná

305625. Chaloupka

popis: Olej na kartonu, 27x32 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 22.07.2020 20:04:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč