signatura nečitelná - Bohaté zátiší

Olej na plátně, 50x90 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Nerámováno.

Nejdelší strana: 90 cm

signatura nečitelná
82865. Bohaté zátiší
Dražba ukončena:21.08.2022 20:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč