signatura nečitelná

25400. Abstraktní kompozice

popis: Tempera, 55x43 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Datováno 75. Rám, sklo.

Pozn.: Malba mírně poškozena. Rám poškozen.

dražba ukončena: 29.11.2018 22:11:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč