1. Olej na sololitu, 39x65 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám. Pozn.: Rám mírně poškozen. 2. Olej na kartonu, 31x44 cm. Signováno vpravo dole B. Dvořák. Rám, sklo. Pozn.: Rám mírně poškozen.