Karel Jan Sigmund - Za vesnicí v zimě

Olej na překližce, 70x90 cm, signováno vpravo dole K. J. Sigmund, rám.

1897, Mělník nad Labem - 1959, Heřmanův Městec

5609. Za vesnicí v zimě
Dražba ukončena:29.09.2016 20:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč