signatura nečitelná - U studny

Olej na kartonu, 50x35 cm, signováno vlevo dole nečitelně, rám.

Pozn.: Rám i malba poškozeny.

signatura nečitelná
6081. U studny
Dražba ukončena:27.10.2016 18:35:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč