Český malíř 1. pol. 20. stol. - Stromy ve větru na kopci

Akvarel, 51x71 cm, signováno vlevo dole, rám, zaskleno.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
3914. Stromy ve větru na kopci
Dražba ukončena:28.01.2016 22:17:32
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:600 Kč