signatura nečitelná - Stromy v mlžném oparu při západu slunce

Olej na plátně, 27x19 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 1914, rám.

Pozn.: Rám odřený.

signatura nečitelná
1011. Stromy v mlžném oparu při západu slunce
Dražba ukončena:26.03.2014 20:31:41
Vyvolávací cena:200 Kč
vydraženo za:800 Kč