signatura nečitelná - Stojící akt zezadu

Kresba tužkou, 37x21 cm, rám, zaskleno, pasparta, signováno vpravo dole a datováno 1942.

signatura nečitelná
948. Stojící akt zezadu
Dražba ukončena:29.01.2014 21:07:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:500 Kč