signatura nečitelná - Selka v kroji

Olej na sololitu, 35x38 cm, signováno vlevo nahoře, rám.

signatura nečitelná
1249. Selka v kroji
Dražba ukončena:02.06.2014 21:54:12
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 02.06.2014 21:49:12 292
700 Kč 02.06.2014 21:04:31 74