signatura nečitelná - Pohled do krajiny

Olej na plátně, 60x92 cm, signováno vlevo dole nečitelná, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

signatura nečitelná
5945. Pohled do krajiny
Dražba ukončena:26.10.2016 21:19:20
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč