Bohumír Dvorský - Kytice

Olej na sololitu, 80x60 cm, signováno vlevo dole, rám.

1902, Paskov na Moravě

5608. Kytice
Dražba ukončena:29.09.2016 20:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:60 000 Kč