Barevné dřevořezy, jeden pár 23x24 cm, druhý pár 22x10,5 cm, třetí pár 33x17 cm, čtyři dřevořezy signovány, všechny v rámech, paspartách a zasklené. Pozn.: Papíry místy poskvrněny, pasparty místy znečištěny, rámy místy poškozeny.