signatura nečitelná - Hory v zimě

Olej na kartonu, 50x65 cm, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen, malba poškozena.

signatura nečitelná
1065. Hory v zimě
Dražba ukončena:26.03.2014 21:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 26.03.2014 21:11:48 231
500 Kč 20.03.2014 17:49:25 264