signatura nečitelná - Dudák

Olej na plátně, 60x33 cm, signováno vpravo dole, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
1280. Dudák
Dražba ukončena:02.06.2014 22:36:07
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč