Olej na kartonu, 56x71 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.
Malířsky skvěle provedené dílo. Velmi realisticky a současně moderně pojatá figurální kompozice. Použitá paleta barev spolu s výraznými detaily vypovídá o jistotě autora a jeho schopnosti proměnit zachycený okamžik v umělecké dílo. Po určení autorství bezpochyby značně stoupne hodnota tohoto obrazu.