signatura  nečitelná - Zátiší s ovocem a šálkem

Olej na plátně fixováném na kartonu, 30x43 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Nejdelší strana: 47 cm

signatura nečitelná
78559. Zátiší s ovocem a šálkem
Dražba ukončena:29.05.2022 20:57:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (29.05.2022 20:53:36) 766
500 Kč 29.05.2022 2:11:14 10448