signatura  nečitelná - Zátiší s kyticí

Kombinovaná technika, 60x50 cm, signováno vpravo dole nečitelně, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
12583. Zátiší s kyticí
Dražba ukončena:21.09.2017 19:29:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč