Rafael Knobloch - Zámecké schody

Litografie, 57x28 cm, signováno vpravo dole Rafael Knobloch, volný list.

o autorovi: 1944
Narodil se v Domažlicích. Grafik, keramik, restaurátor, textilní výtvarník. Vyučen kovářem, studoval u prof. Viktorina na SOŠV v Praze, externě u prof. Felcmana na VŠUP. Účastnil se úspěšně soutěže na výzdobu Kolovratského paláce.

10837. Zámecké schody
Dražba ukončena:01.06.2017 20:41:00
Vyvolávací cena:100 Kč
vydraženo za:2 100 Kč