signatura  nečitelná - Z Tyrol

Olej na kartonu, 35x20 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba v krajích poškozena. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Pozn.: Datováno kolem poloviny 19. století.

Nejdelší strana: 38 cm

signatura nečitelná
85454. Z Tyrol
Dražba ukončena:16.10.2022 20:32:44
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč