signatura nečitelná

7365. Strom

popis: Olej na kartonu, 26x16 cm, signováno vpravo dole nečitelně, rám, pasparta, zaskleno.

dražba ukončena: 26.01.2017 22:25:00

vyvolávací cena: 400 Kč

vydraženo za: 400 Kč

400 Kč 02.01.2017 15:12:53 1277