signatura nečitelná

305763. Stavení u rybníka

popis: Olej na kartonu, 19x34 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 06.08.2020 20:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč