signatura  nečitelná - Soubor 4 prací

Tisk, 2x 59x40 cm a 2x 79x59 cm. Signovány nečitelně. 2x rám, pasparta, sklo, 2x rám, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

signatura nečitelná
40542. Soubor 4 prací
Dražba ukončena:12.02.2020 20:35:01
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč