signatura nečitelná

40542. Soubor 4 prací

popis: Tisk, 2x 59x40 cm a 2x 79x59 cm. Signovány nečitelně. 2x rám, pasparta, sklo, 2x rám, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

dražba ukončena: 12.02.2020 20:35:01

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč