signatura  nečitelná - Snopy u lesa

Olej na kartonu, 34x45 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
72248. Snopy u lesa
Zbývá:5 dnů, 3 hodin
Konec dražby:23.01.2022 20:45:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:500 Kč

500 Kč 16.01.2022 12:36:45 3780