signatura nečitelná

67866. Silueta

popis: Olej na kartonu, 35x22 cm. Signováno vpravo nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám poškozen, malba mírně poškozena.

zbývá: 8 dnů, 18 hodin

konec dražby: 24.10.2021 20:05:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč

1 000 Kč 14.10.2021 12:57:47 4656