signatura nečitelná

303930. Schoulený akt

popis: Kombinovaná technika, 65x50 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Vpravo dole signatura částečně skryta pod rámem.

dražba ukončena: 07.03.2020 20:03:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč limit (07.03.2020 16:45:33) 1345