signatura  nečitelná - Sběr kukuřice

Olej na plátně, 58x78 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Nerámováno.

Nejdelší strana: 78 cm

signatura nečitelná
115480. Sběr kukuřice
Dražba ukončena:29.05.2024 20:46:06
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč